Metalinė mini golfo aikštelė su dirbtine žole arba veltiniu

Skandinaviško tipo metalinio rėmo mini golfo aikštelę gali sudaryti įvairus takelių kiekis: nuo 6 iki 32 takelių. Paprastai mini golfo aikštelę sudaro 9, 12 ir 18 takelių, kurių ilgis – nuo 5 iki 15 metrų.
Klientui pageidaujant galime parinkti individualius takelių matmenis.

Dėl naudojamo metalo, aikštlė puikiai tinka viešoms vietoms: parkams, skverams, aikštėms, žaidimų aikštelėms, vietoms kur yra didelis žmonių srautas, niekas nuolatos neprižiūri aikštelės ir reikalingas didelis atsparumas prieš vandalizmo atvejus. Tokios aikštelės turėtų būti statomos viešuose vietose, kur gali žaisti visi norintys ir turintys savo inventorių.

Gaminama mini golfo aikštelė – modulinė, tai yra, vieną takelį sudaro keli iš anksto pagaminti moduliai, kurie atvežami į kliento teritoriją ir vietoje sujungiami. Prašant užsakovui, gaminame prie pagrindo (pamato) pritvirtinamą aikštelę, tada jos negalima nuimti ar pajudinti.

Takelių gamyboje naudojamos tik kokybiškos medžiagos: karštai cinkuotas metalas, vandeniui atspari fanera, PVC dirbtinė žolė arba veltinis, apdailai naudojamas aliuminio profilis. Tai užtikrina ilgą takelių tarnavimo laiką ir gerą išvaizdą. Aikštlė gaminama iš stačiakampių metalo profilių, kurie vėliau karštai cinkuojami. Šioje aikštelėje metalas visiškai pakeitė medį, tad aikštelės nereikės daugiau perdažyti, ji visiškai nebijo aplinkos poveikio. Variantas su veltiniu yra lengviau prižiūrimas, lengviau nuvalomos ant takelių užkritusios apnašos.