Vaikiška mini golfo aikštelė su dirbtine žole


Vaikiška mini golfo aikštelė nuo įprastos skiriasi takelių dydžiu, sudėtingumu ir kaina. Vaikiškos mini golfo aikštelės takelių ilgis – nuo 3 iki 4 metrų. Ši aikštelė gaminama iš impregnuotos, džiovintos medienos, vandeniui atsparios faneros ir PVC dirbtinės žolės. Takelių formos yra paprastesnės nei standartinių mini golfo aikštelių, kad vaikai sugebėtų įmušti kamuoliuką į duobutę. Vaikiškų mini golfo aikštelių kaina yra mažesnė, lyginant su standartinėmis.


Takeliai yra pritaikyti vaikams: visi tradicinėje mini golfo aikštelėje esantys aštrūs kampai yra suapvalinti, taigi aikštelė yra saugi vaikams žaisti. Tokią mini golfo aikštelę gali įsirengti vaikų darželiai, vaikų priežiūros dienos centrai, vaikų parkai ir kt., taip pat kavinės, pramogų parkai ir pan. Ši aikštelė yra patogi, nes pagaminta kaip vientisas gaminys, kurį galima lengvai pernešti ar patraukti.
Vaikiška mini golfo aikštelė gali būti 6, 9, 12 ar daugiau duobučių. Su šia aikštele pateikiame vaikiškas mini golfo lazdas ir kamuoliukus.

Ši aikštelė taip pat puikiai tinka nuomai, nes aikštelės takeliai yra vientisi, juos lengva sudėti ir transportuoti.

Grįžti į produktus